TERMINI PREDAVANJA, ISPITA I SPISKOVI KANDIDATA

Ovde objavljujemo ažurne informacije vezane za termine ispita, listu prijavljenih kandidata, raspored po grupama itd.

SPISAK PRIJAVLjENIH KANDIDATA ZA ISPIT 27.08.2018.


Poštovani kandidati,

Objavljujemo spisak polaznika prijavljenih za polaganje teorije i vožnje dana 27.08.2018. godine:

-- Teorijski ispit - termin od 08:30 časova:-- Praktični ispit - termin od 10:30 časova:
1. Marko Tomić1. Lazar Komadinović
2. Iris Jović Vujaković2. Zorica Caran
3. Jovana Cvejić3. Milica Vukelić
4. Jelena Garašanin4. Darko Jovanović
5. Miloš Janković5. Stevo Ranisavljević
6. Saša Matić
-- Teorijski ispit - termin od 09:30 časova:
7. Aleksandar Ejić
8. Miroslav Petrović
9. Petar Milošević
10. Nikola Vrhovac
11. Đorđe Gavrilović
12. Miroslav Jokić


Srećno polaganje želi vam vaša Auto škola CORSA!

SPISAK PRIJAVLjENIH KANDIDATA ZA ISPIT 20.08.2018.


Poštovani kandidati,

Objavljujemo spisak polaznika prijavljenih za polaganje teorije i vožnje dana 20.08.2018. godine:

-- Teorijski ispit - termin od 08:30 časova:-- Praktični ispit - termin od 10:30 časova:
1. Dragica Vujić1. Dario Bodor
2. Anita Popović2. Danijela Kresojević
3. Nikola Vojnović3. Lazar Kostić
4. Branislav Uzelac4. Tatjana Matić
5. Hermina Pill5. Aleksandar Vejinović
6. Kristijan Pill
-- Teorijski ispit - termin od 09:30 časova:
7. Nikola Matić
8. Nikola Marelj
9. Željka Topalović
10. Ivana Pavić
11. Živojin Despot
12. Jelisaveta Dobrojević


Srećno polaganje želi vam vaša Auto škola CORSA!

SPISAK PRIJAVLjENIH KANDIDATA ZA ISPIT 13.07.2018.


Poštovani kandidati,

Objavljujemo spisak polaznika prijavljenih za polaganje teorije i vožnje dana 13.07.2018. godine:

-- Teorijski ispit - termin od 08:30 časova:-- Praktični ispit - termin od 10:30 časova:
1. Tamara Brković1. Dario Bodor
2. Svetlana Karćaš2. Nemanja Nedžipovski
3. Tatjana Dakić3. Danijela Kresojević
4. Dario Podunavac4. Dalibor Lovrić
5. Mišo Trivković5. Dejan Vidić
6. Ristivoj Jerinić6. Sandra Bucalo
-- Teorijski ispit - termin od 09:30 časova:
7. Nikola Vrhovac
8. Nenad Perić
9. Angelina Stojanac
10. Ljiljana Maletić
11. Nemanja Jovanović
12. Vladimir Antonjak


Srećno polaganje želi vam vaša Auto škola CORSA!

SPISAK PRIJAVLjENIH KANDIDATA ZA ISPIT 05.07.2018.


Poštovani kandidati,

Objavljujemo spisak polaznika prijavljenih za polaganje teorije i vožnje dana 05.07.2018. godine:

-- Teorijski ispit - termin od 08:30 časova:-- Praktični ispit - termin od 09:30 časova:
1. Aleksandar Begović1. Irina Kljajić
2. Darko Jovanović2. Branislav Taborović
3. Dušan Živčić3. Ragip Krasnići
4. Svetlana Križanić4. Ilija Vukotić
5. Jelisaveta Dobrojević5. Milica Vukelić
6. Ljubiša Smrzlić6. Milan Demić


Srećno polaganje želi vam vaša Auto škola KORSA!

SPISAK PRIJAVLJENIH KANDIDATA


Poštovani kandidati,

U nastavku je spisak polaznika prijavljenih na vanredni vozački ispit 27.06.2018.

-- Praktični ispit - termin od 08:30 časova:
1. Mirjana Cimeša
2. Marko Topić
3. Tatjana Matić
4. Dejan Vidić
5. Danijela Kresojević
6. Aleksandra Ilić
7. Nikola Bradara


Podsećamo sve zainteresovane da je, do početka jula, na snazi cena vozačke obuke od ukupno 62.000 dinara + 5.000 dinara za lekarski pregled i prvu pomoć. Nakon 01.07. doći će do korekcije cene, što podrazumeva njeno povećanje zbog povećanih troškova uzrokovanih rastom cena na tržištu, prvenstveno goriva.

Srećnu obuku i vožnju želi vam vaša "CORSA".

TERMINI ISPITA - JUL


Poštovani kandidati,

termini sledećih redovnih ispita su 05.07. i 13.07.2018. godine, u standardno vreme.

Prijave za ova dva termina su otvorene od danas.

Podsećamo sve zainteresovane da je, do početka jula, na snazi cena vozačke obuke od ukupno 62.000 dinara + 5.000 dinara za lekarski pregled i prvu pomoć. Nakon 01.07. doći će do korekcije cene, što podrazumeva njeno povećanje zbog povećanih troškova uzrokovanih rastom cena na tržištu, prvenstveno goriva.

Srećnu obuku i vožnju želi vam vaša "CORSA".

SPISAK PRIJAVLjENIH KANDIDATA


Poštovani kandidati,

Objavljujemo spisak prijavljenih kandidata za ispit 18.06.2018.:

-- Teorijski ispit - termin od 08:30 časova:-- Praktični ispit - termin od 09:30 časova:
1. Aleksandar Begović1. Nemanja Nedžipovski
2. Pavle Karćaš2. Srđan Kerkez
3. Dušan Živčić3. Igor Đokić
4. Imre Balog4. Branislav Taborović
5. Dušan Kaluđerović5. Igor Stanković
6. Aleksandar Stričević6. Marijana Jovičić