ТЕРМИНИ ПРЕДАВАЊА, ИСПИТА И СПИСКОВИ КАНДИДАТА

Овде објављујемо ажурне информације везане за термине испита, листу пријављених кандидата, распоред по групама итд.

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ИСПИТ 27.08.2018.


Поштовани кандидати,

Објављујемо списак полазника пријављених за полагање теорије и вожње дана 27.08.2018. године:

-- Теоријски испит - термин од 08:30 часова:-- Практични испит - термин од 10:30 часова:
1. Марко Томић1. Лазар Комадиновић
2. Ирис Јовић Вујаковић2. Зорица Царан
3. Јована Цвејић3. Милица Вукелић
4. Јелена Гарашанин4. Дарко Јовановић
5. Милош Јанковић5. Стево Ранисављевић
6. Саша Матић
-- Теоријски испит - термин од 09:30 часова:
7. Александар Ејић
8. Мирослав Петровић
9. Петар Милошевић
10. Никола Врховац
11. Ђорђе Гавриловић
12. Мирослав Јокић


Срећно полагање жели вам ваша Ауто школа CORSA!

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ИСПИТ 20.08.2018.


Поштовани кандидати,

Објављујемо списак полазника пријављених за полагање теорије и вожње дана 20.08.2018. године:

-- Теоријски испит - термин од 08:30 часова:-- Практични испит - термин од 10:30 часова:
1. Драгица Вујић1. Дарио Бодор
2. Анита Поповић2. Данијела Кресојевић
3. Никола Војновић3. Лазар Костић
4. Бранислав Узелац4. Татјана Матић
5. Хермина Пилл5. Александар Вејиновић
6. Кристијан Пилл
-- Теоријски испит - термин од 09:30 часова:
7. Никола Матић
8. Никола Марељ
9. Жељка Топаловић
10. Ивана Павић
11. Живојин Деспот
12. Јелисавета Добројевић


Срећно полагање жели вам ваша Ауто школа CОRSА!

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ИСПИТ 13.07.2018.


Поштовани кандидати,

Објављујемо списак полазника пријављених за полагање теорије и вожње дана 13.07.2018. године:

-- Теоријски испит - термин од 08:30 часова:-- Практични испит - термин од 10:30 часова:
1. Тамара Брковић1. Дарио Бодор
2. Светлана Карћаш2. Немања Неџиповски
3. Татјана Дакић3. Данијела Кресојевић
4. Дарио Подунавац4. Далибор Ловрић
5. Мишо Тривковић5. Дејан Видић
6. Ристивој Јеринић6. Сандра Буцало
-- Теоријски испит - термин од 09:30 часова:
7. Никола Врховац
8. Ненад Перић
9. Ангелина Стојанац
10. Љиљана Малетић
11. Немања Јовановић
12. Владимир Антоњак


Срећно полагање жели вам ваша Ауто школа КОРСА!

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ИСПИТ 05.07.2018.


Поштовани кандидати,

Објављујемо списак полазника пријављених за полагање теорије и вожње дана 05.07.2018. године:

-- Теоријски испит - термин од 08:30 часова:-- Практични испит - термин од 09:30 часова:
1. Александар Беговић1. Ирина Кљајић
2. Дарко Јовановић2. Бранислав Таборовић
3. Душан Живчић3. Рагип Краснићи
4. Светлана Крижанић4. Илија Вукотић
5. Јелисавета Добројевић5. Милица Вукелић
6. Љубиша Смрзлић6. Милан Демић


Срећно полагање жели вам ваша Ауто школа КОРСА!

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА


Поштовани кандидати,

У наставку је списак полазника пријављених на ванредни возачки испит 27.06.2018.

-- Практични испит - термин од 08:30 часова:
1. Мирјана Цимеша
2. Марко Топић
3. Татјана Матић
4. Дејан Видић
5. Данијела Кресојевић
6. Александра Илић
7. Никола Брадара


Подсећамо све заинтересоване да је, до почетка јула, на снази цена возачке обуке од укупно 62.000 динара + 5.000 динара за лекарски преглед и прву помоћ. Након 01.07. доћи ће до корекције цене, што подразумева њено повећање због повећаних трошкова узрокованих растом цена на тржишту, првенствено горива.

Срећну обуку и вожњу жели вам ваша "CORSA".

ТЕРМИНИ ИСПИТА - ЈУЛ


Поштовани кандидати,

термини следећих редовних испита су 05.07. и 13.07.2018. године, у стандардно време.

Пријаве за ова два термина су отворене од данас.

Подсећамо све заинтересоване да је, до почетка јула, на снази цена возачке обуке од укупно 62.000 динара + 5.000 динара за лекарски преглед и прву помоћ. Након 01.07. доћи ће до корекције цене, што подразумева њено повећање због повећаних трошкова узрокованих растом цена на тржишту, првенствено горива.

Срећну обуку и вожњу жели вам ваша "CORSA".

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА


Поштовани кандидати,

Објављујемо списак пријављених кандидата за испит 18.06.2018.:

-- Теоријски испит - термин од 08:30 часова:-- Практични испит - термин од 09:30 часова:
1. Александар Беговић1. Немања Неџиповски
2. Павле Карћаш2. Срђан Керкез
3. Душан Живчић3. Игор Ђокић
4. Имре Балог4. Бранислав Таборовић
5. Душан Калуђеровић5. Игор Станковић
6. Александар Стричевић6. Маријана Јовичић